Наше життя

День Соборності України

З нагоди Дня Соборності України у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбувся урочистий захід «Україна – соборна держава». Викладачі історії розповіли учням про історичні події, які передували утворенню єдиної соборної української держави. В навчальних групах проведені виховні години «Історія української державності». Для учнів організували перегляд документально-ігрового фільму «Легіон. Хроніка Української Галицької Армії 1918-1919 рр.» у Кінопалаці «Львів» .

Соборність України - здійснення мрії багатьох поколінь українського народу. Це символ боротьби за волю, порозуміння між людьми, надія і віра у майбутнє.

Колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва дизайну та будівництва вітає викладача фізичного виховання Баса А. Б. з нагородою за вагомий внесок у розвиток фізичного виховання та спорту серед учнівської молоді, популяризації здорового способу життя.

Успіхів Вам та нових перемог!

Колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва вітає заступника директора з навчально-виробничої роботи Гриник Л.М. з нагородою за високий професіоналізм, сумлінну працю та активну громадську діяльність як учасницю інформаційно-видавничого проєкту “Успішна жінка”. Книга зі статтею про успіхи пані Лілії Гриник стала чудовим доповненням до нагороди.

Шановна Ліліє Михайлівно! Бажаємо вам наснаги, оптимізму, успіхів та нових здобутків!

Педагогічна рада

13 січня 2020 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулося засідання педагогічної ради. Голови методичних комісій провели аналіз роботи у першому семестрі 2019/2020 навчального року та визначили головні завдання на другий семестр.

Методист Підкович М.Є. ознайомив членів педагогічної ради з Порядком кваліфікації педагогічних працівників.

Директор В.Й.Адашинський вручив нагороди Л.М.Гриник та А.Б.Басу.

 

Педагогічні читання

Педагогічні читання - одна з традиційних та невід’ємних частин методичної роботи. Це важлива форма колективного вивчення й обговорення актуальних освітніх проблем, що ґрунтується на серйозній самостійній роботі педагогів. 10 січня 2020 року в училищі проходили щорічні педагогічні читання. Традиційно виступають з доповідями на педчитаннях педпрацівники, які атестуються в цьому навчальному році. Метою цього методичного заходу стало удосконалення науково-методичного рівня підготовки педагогічних працівників, вивчення та впровадженнняч в практику роботи передового педагогічного досвіду. Виступаючі викладач Курилишин М.М. та майстер в/н Коцюруба Л.С. доповідали про застосування та їх зв'язок із педагогічними задумками педагогів-земляків І.Петрів та Г.Врецьони. Викладач Гриник Р.В. зупинився на використанні сучасних комп’ютерних технологій в навчанні. Соціальний педагог Маца Н.С. говорила про роботу соціально-психологічної служби училища, про її здобутки та завдання на майбутнє. Методист Підкович М.Є. ділився досвідом як підготувати сучасний урок, про вимоги до нього та про шляхи реалізації даної теми.

Благодійна акція «Твори добро»

День Святого Миколая – це свято, коли здійснюються найзаповітніші мрії, а наші душі наповнюються незгасаючим вогнем любові до ближнього.

Учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва продовжують гарну традицію, започатковану святим Миколаєм і організували подарунки для дітей онкологічного відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, адже найпростіша добра справа - це маленьке диво.

Наслідуємо добро і вчинки святого Миколая! Нехай це свято стане для усіх святом Милосердя, Доброти, Прощення і Любові до ближніх.

Тиждень права

9 - 13 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проведені заходи, спрямовані на формування в учнів активної життєвої позиції щодо реалізації своїх прав.  10-11 грудня відбулися зустрічі учнів із співробітником Головного територіального управління юстиції у Львівській області , заступником директора Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді, а також з юристом Львівського міського центру з надання безоплатної правової допомоги. Фахівці обговорили з учнями основні статті Загальної декларації прав людини, наголосили на питаннях адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх. Учні взяли активну участь в інтелектуальній грі « Я маю право», де мали можливість продемонструвати свої правові знання.

Впродовж тижня в навчальних групах проведені виховні години: «Сторінками Загальної декларації прав людини», « Я громадянин - правової держави».

Такі заходи сприяють розширенню правових знань, формують вміння застосовувати їх в повсякденному житті.
«Вернісаж творчості»

03 грудня учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва взяли участь у профорієнтаційному заході «Вернісаж творчості», який відбувся у Львівському державному Палаці естетичного виховання учнівської молоді. На цьому заході була можливість ознайомити учнів шкіл з професіями, які можна здобути в училищі. Учнями були проведені цікаві майстер-класи з різьби по дереву та «Вироби із солоного тіста». Гурток художньої самодіяльності підготував сценічний виступ.

27 листопада учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва в Національному українському драматичному театрі імені М. Заньковецької переглянули виставу «Соло для мідних труб».

Вистава про реалії сьогодення, про минуле, яке визначає майбутнє, моральні цінності, родинну Присягу, про зв'язок поколінь. Це життя на сцені в реальному часі.

Сильно, емоційно, незабутньо!

День бородьби зі СНІДом
Крім веселих календарних свят, є такі дні, які змушують нас замислитися про те, що відбувається навколо. 27 листопада у Львівському ВПУ дизайну та будівництва напередодні 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, відбувся просвітницько-профілактичний виховний захід «СНІД – загроза людству».

Н. С. Маца нагадала про те, яку небезпеку несе ця глобальна епідемія, про масштаби трагедії, про те, що ВІЛ – СНІД може загрожувати всім. Соціальний педагог закликала всіх задуматися про своє здоров’я, вести здоровий спосіб життя, дотримуватись християнських та моральних цінностей.

Цінуйте своє життя, воно – прекрасне! Поважайте інших і бережіть себе!

Пам’яті жертв Голодомору 22 листопада учні та працівники Львівського ВПУ дизайну та будівництва вшанували пам'ять жертв голодомору та політичних репресій на виховному  заході, присвяченому цій скорботній даті. Голодомор 1932-1933 років в Україні став найбільшою трагедією за всю її багатовікову історію, трагедією, яка не має аналогів в світі. Здійснений більшовицькою владою проти волелюбних, працьовитих українців, голодомор – це геноцид українського народу.

Нехай світло свічок пам’яті буде даниною тим, хто відійшов у вічність у 1932-1933 роках…

В рамках проведення профорієнтаційної роботи 22 листопада у Львівське ВПУ дизайну та будівництва завітали учні ліцею «Просвіта» Львівської міської ради. Для школярів була організована екскурсія навчальним закладом, його аудиторіями та виробничими майстернями, навчально-практичними центрами «КНАУФ», «Бош», «Тріора», «POLIMIN HUB».

Учні взяли участь у майстер-класі з професії «Кухар. Кондитер.», переглянули фільм про історію училища, його здобутки та досягнення, перспективи розвитку, дозвілля учнівської молоді.

Запрошуємо завітати у Львівське ВПУ дизайну та будівництва і ознайомитися з престижними і цікавими професіями.

Урок мужності
21 листопада у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проведений урок мужності до Дня Гідності та Свободи. Учні пригадали події, які відбулися в країні у 2013 році на Майдані Незалежності в Києві, зробили екскурс у славне, часами трагічне, минуле України. Вшанували мужність і патріотизм громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.Слава Україні!
Героям Слава!

 

Екскурсія в музей

З метою національно-патріотичного виховання та вшанування пам’яті борців за волю України учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва відвідали унікальний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», де розміщувалися каральні органи трьох окупаційних влад: польської, радянської та німецької. Це перший в Україні музей-в’язниця. Учні дізналися про історію людей, які боролися за право жити у вільній країні.

Ці моторошні сторінки історії ми повинні знати і пам’ятати.

 

 

Міжнародна співпраця

В рамках міжнародної співпраці 7 листопада відбулася зустріч колективу Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва з грузинською делегацією Кобулетського професійного коледжу «Ахали Талга» («Нова хвиля»). Під час зустрічі обговорили питання розвитку професійної освіти в сучасних умовах. Акцентували увагу на тісному зв’язку бізнесу та освіти, проведенню спільних заходів по залученню учнівської молоді до інтеграційних процесів. Учасники конференції обмінялися досвідом щодо шляхів покращення професійної підготовки майбутніх фахівців, підвищення результативності навчально-виробничого процесу.

8 листопада грузинська делегація ознайомилась з роботою навчально-практичних центрів “KNAUF”, “BOSH”, “TRIORA” “POLIMIN-HUB”, які створені на базі навчального закладу.

 

День писемності

«…Наскільки шануєш ти мову свою,

Настільки єси українцем!»


Найбільшим національним і духовним скарбом українського народу є його мова. Завдяки їй українці зберегли себе як неповторний етнос упродовж довгих віків складної історії.

В День української писемности та мови у Львівському ВПУ дизайну та будівництва учні та працівники писали Всеукраїнський диктант національної єдності. Для учнів І курсу була проведена конференція на тему «Без мови й народу нашого нема.»

 

Фестиваль авторської пісні

Вітаємо талановитих учнів Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва з перемогою в обласному фестивалі авторської пісні «Голос душі»:

Романа Біланя, учня гр.№31, I місце в номінації «Виконавці авторської пісні»;

Ростислава Дяківа, учня групи №1, II місце в номінації «Поети – піснярі» ;

Бойчук Марію, ученицю групи №15, відзнака в номінації «Поетка – пісняр».

 

Бажаємо вам натхнення, творчих успіхів. Нехай вашісерцявипромінюють світло та любов!


Наша пам'ять та молитви…

1 листопада учні училища взяли участь у заходах, приурочених вшануванню 101-ї річниці Листопадового Чину та проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.

На Меморіалі воїнам Української Галицької Армії та Полі Почесних поховань вшанували пам'ять героїв ЗУНР , УГА та загиблих воїнів під час антитерористичної операції на сході України.

Світла пам'ять про тих, хто виборював волю та незалежність України.